• Szeptember 29-én ünnepeljük Szentírás vasárnapját Egyházközségünkben e nap a jubiláns házasok megáldásának ideje is, melyre a délelőtt 10 órai szentmise keretében kerül sor.
  • Szentírás vasárnapja lévén, szeptember 29-én, az esti szentmisében megáldom a Bibliákat! Aki szeretné Isten áldását kérni a „Könyvek Könyvére”, hozza magával a szentmisére. Az igehirdetés szolgálatát Nagytiszteletű Máté Csaba református lelkipásztor látja el! Szeretettel várunk mindenkit!
  • A Bibliaóra évadnyitó alkalma október 1-jén (kedd) 9.30-kor kezdődik a Plébánia nagytermében! Minden régi-, és új érdeklődőt szeretettel várunk!
  • Idén is megrendezésre kerül a „72 óra kompromisszumok nélkül” nevű programsorozat, melybe Plébániánk is szeretne bekapcsolódni. Időpont: október 11. (péntek délutántól) – 12. (szombat délig). Bátorítom a felső tagozatos. és középiskolás ifjúságot, kapcsolódjon be az önkéntes szolgálatba!
  • Isten éltesse mindazokat, kik e héten ünneplik születésnapjukat, névnapjukat, esetleg házassági évfordulójukat! Névnaposaink: Móric – Tekla, Lina, Linett – Gellért, Mercédesz – Eufrozina, Kende – Jusztina – Adalbert – Vencel – Mihály